Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Структурни пасти/гелови » Daler- Rowney - Goldfinger copper


        

Daler- Rowney - Goldfinger copper

декоративен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: DLR145008230
Производител: Daler - Rowney
EAN code: 5011385450019
Цена without Tax : 609 мкд
Цена including Tax (18 %):
719 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

NjhhZDdhM