Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Црн медиум за грундирање Liquitex Black Colored Gesso 237 ml


        

Црн медиум за грундирање Liquitex Black Colored Gesso 237 ml

црн медиум за грундирање Liquitex Black Colored Gesso

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LIQ5320251
Производител: Liquitex
EAN code: 94376923988
Цена without Tax : 669 мкд
Цена including Tax (18 %):
789 мкд

into the basket:
  парче  
MzM4NjVh