Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Четки » Четки ArtCreation со синтетички влакна - 5 делен сет


        

Четки ArtCreation со синтетички влакна - 5 делен сет

сет четки

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL9099235M
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079302634
Вообичаена цена 399 мкд
Цена without Tax : 279 мкд
Цена including Tax (18 %):
329 мкд

into the basket:
  парче  
ZjhjMzZk