Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Четки » Округли четки » Четка за сликање со пастели da Vinci 132 / избери големина


        

Четка за сликање со пастели da Vinci 132 / избери големина

сликарска четка

akcija

 

Product no.: DVC132
EAN code: DVC132
Изберете големина на четка da Vinci 132
Вообичаена цена 890 мкд
Цена without Tax : 669 мкд
Цена including Tax (18 %):
790 мкд

into the basket:
  парче  
ZmNmO