Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Четки » Рамни четки » Четка за сликање Roubloff рамна синтетичка - различни големини


        

Четка за сликање Roubloff рамна синтетичка - различни големини

четка за сликање Roubloff за акварел, акрил, гваш, мастило и темпера

 

Availability: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Product no.: HMD1T24
Производител: Roubloff
EAN code: HMD1T24
Изберете големина на четка Roubloff 1T24
Цена without Tax : 160 мкд
Цена including Tax (18 %):
189 мкд

into the basket:
  парче  
YzJkNm