Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Четки » Четка за сликање Roubloff 1T64 накосена синтетичка - различни големини


        

Четка за сликање Roubloff 1T64 накосена синтетичка - различни големини

четка за сликање Roubloff за акварел, акрил, гваш, мастило и темпера

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: HMD1T64
Производител: Roubloff
EAN code: HMD1T64
Изберете големина на четка Roubloff 1T64
Цена without Tax : 148 мкд
Цена including Tax (18 %):
175 мкд

into the basket:
  парче  
NGU4ZGM1MD