Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Четки » Округли четки » Четка за сликање Roubloff 1T14 кругла синтетичка - различни големини


        

Четка за сликање Roubloff 1T14 кругла синтетичка - различни големини

четка Roubloff за акварел, акрил, гваш, мастило и темпера

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: HMD1T14
Производител: Roubloff
EAN code: HMD1T14
Изберете големина на четка Roubloff 1T14
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

into the basket:
  парче  
YmQ3Mjky