Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Четки » Рамни четки » Четка за сликање Roubloff 1622 рамна природна - различни големини


        

Четка за сликање Roubloff 1622 рамна природна - различни големини

четка за сликање Roubloff за акрил, гваш, мастило и темпера

акција

 

Availability: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Product no.: HMD1622
Производител: Roubloff
EAN code: HMD1622
Изберете големина на четка Roubloff 1622
Вообичаена цена 137 мкд
Цена without Tax : 99 мкд
Цена including Tax (18 %):
117 мкд

into the basket:
  парче  
YWExM