Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Четки » Округли четки » Четка за сликање Roubloff 1312 кругла синтетичка - различни големини


        

Четка за сликање Roubloff 1312 кругла синтетичка - различни големини

Четка за сликање Roubloff за акрил, гваш и мастило

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: HMD1312
Производител: Roubloff
EAN code: HMD1312
Изберете големина на четка Roubloff 1312
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд

into the basket:
  парче  
OWYwZ