Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Четки » Округли четки » Четка за сликање Roubloff 1310 кругла синтетичка - различни големини


        

Четка за сликање Roubloff 1310 кругла синтетичка - различни големини

четка за сликање Roubloff за акрил, гваш и мастилни бои

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: HMD1310
Производител: Roubloff
EAN code: HMD1310
Изберете големина на четка Roubloff 1310
Цена without Tax : 143 мкд
Цена including Tax (18 %):
169 мкд

into the basket:
  парче  
NTY2N