Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Четки » Округли четки » Четка за сликање Roubloff 1050 кругла природна Kolinsky - различни големини


        

Четка за сликање Roubloff 1050 кругла природна Kolinsky - различни големини

четка за сликање Roubloff за акварел, гваш, мастило и темпера

 

Availability: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Product no.: HMD1050
Производител: Roubloff
EAN code: HMD1050
Изберете големина на четка Roubloff 1050
Цена without Tax : 99 мкд
Цена including Tax (18 %):
117 мкд

into the basket:
  парче  
YWRhND