Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Четки » Рамни четки » Четка за сликање da Vinci NOVA 1870 за маслени бои


        

Четка за сликање da Vinci NOVA 1870 за маслени бои

четки за сликање со маслени бои за уметници

 

Product no.: DVC1870
Производител: da Vinci
EAN code: DVC1870
Изберете четка за маслени бои da Vinci NOVA 1870
Цена without Tax : 135 мкд
Цена including Tax (18 %):
159 мкд

into the basket:
  парче  
MTBiMDE2NT