Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Четки » Рамни четки » Четка лепеза бр. 4 Daler-Rowney - кратка рачка


        

Четка лепеза бр. 4 Daler-Rowney - кратка рачка

четка лепеза

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DLR212147004
Производител: Daler-Rowney
EAN code: 5011386081304
Цена without Tax : 262 мкд
Цена including Tax (18 %):
309 мкд
ZDE1MmZmM