Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Четки » Четка GRADUATE округла свински влакна


        

Четка GRADUATE округла свински влакна

четки и шпатули

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DLR212145
Производител: Daler - Rowney
Четка GRADUATE округла, свински влакна
Цена without Tax : 219 мкд
Цена including Tax (18 %):
259 мкд

Клиентите ги купуваат и овие производи

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Y2I0MD