Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Четки » Рамни четки » Четка B.ROSS за сликање крзна 1/2


        

Четка B.ROSS за сликање крзна 1/2

четка за сликање животни

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: BBR51006344
Производител: BOB ROSS
EAN code: 4001128155548
Цена without Tax : 754 мкд
Цена including Tax (18 %):
890 мкд

into the basket:
  парче  
OGZmMDE