Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » BOB ROSS » Четка B. ROSS влакна Бр.4


        

Четка B. ROSS влакна Бр.4

уметничка четка Bob Ross

akcija

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: BBR51006329
Производител: BOB ROSS
EAN code: 4001128155494
Цена without Tax : 1,178 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,390 мкд

into the basket:
  парче  
ZTA2MGEwY