Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Четки » Рамни четки » Четка B.ROSS од природни влакна 1/2


        

Четка B.ROSS од природни влакна 1/2

четка за сликање животни

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: BBR51006343
Производител: BOB ROSS
EAN code: 4001128155531
Вообичаена цена 990 мкд
Цена without Tax : 669 мкд
Цена including Tax (18 %):
790 мкд

into the basket:
  парче  
MTFkN2RkZj