Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Chalk paint боја Kreul Basic сет 4 x 150 ml


        

Chalk paint боја Kreul Basic сет 4 x 150 ml

chalk paint Kreul

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL75305
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798116453
Вообичаена цена 1,279 мкд
Цена without Tax : 839 мкд
Цена including Tax (18 %):
990 мкд

into the basket:
  парче  
NmFkM