Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Chalk paint боја KREUL 500 ml - изберете боја


        

Chalk paint боја KREUL 500 ml - изберете боја

chalk paint KREUL 500 ml

Black FRIDAY %

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL751
Производител: Kreul Germany
Изберете Chalk Paint боја KREUL 500 ml
Вообичаена цена 799 мкд
Цена without Tax : 406 мкд
Цена including Tax (18 %):
479 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

M2RkM