Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби бои » Chalk бои за стакло и порцелан Kreul 20 ml - различни нијанси


        

Chalk бои за стакло и порцелан Kreul 20 ml - различни нијанси

Chalk бои Kreul

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL166
Производител: Kreul Germany
EAN code: KRL166
Изберете нијанса на боја за стакло со ефект на креда Kreul
Цена without Tax : 148 мкд
Цена including Tax (18 %):
175 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

NGEyZDJ