Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Моделирање » CERNIT - регенеративна маса


        

CERNIT - регенеративна маса

регенеративна маса Cernit

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: CRN1050056005
Производител: Cernit
EAN code: 5411711438016
Вообичаена цена 149 мкд
Цена without Tax : 97 мкд
Цена including Tax (18 %):
115 мкд

into the basket:
  парче  
ZjBmYj