Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Целогодишен дрвен календар 14.7x7.5x15.7 cm


        

Целогодишен дрвен календар 14.7x7.5x15.7 cm

дрвени полупроизводи за креативни изработки

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH4334
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 8586019714340
Цена without Tax : 406 мкд
Цена including Tax (18 %):
479 мкд

into the basket:
  парче  
YTc0MT