Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Нашите брендови » PENTART » Боја за свила - 50 мл


        

Боја за свила - 50 мл

боја за свила PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTSILK-17
Производител: PENTART
Изберете нијанса на боја за свила Penta
Цена without Tax : 92 мкд
Цена including Tax (18 %):
109 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZDEwODZm