Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Боја за ткаенина chameleon 50 ml - изберете нијанса


        

Боја за ткаенина chameleon 50 ml - изберете нијанса

боја за текстил PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTTEX-CHAM
Производител: PENTART
Изберете боја за ткаенина chameleon
Цена without Tax : 131 мкд
Цена including Tax (18 %):
155 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Клиентите ги купуваат и овие производи

ZTE1ZWVlYz