Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Боја за темен текстил 59 ml - изберете нијанса


        

Боја за темен текстил 59 ml - изберете нијанса

бои за текстил Nerchau

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NHR144
Производител: NERCHAU
Изберете боја за темен текстил 59ml
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

NTQ4MzRk