Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Боја за текстил во спреј Pebeo 7A 100 ml / изберете нијанса


        

Боја за текстил во спреј Pebeo 7A 100 ml / изберете нијанса

акрилна боја за текстил

ново

 

Product no.: PBO805
EAN code: PBO805
Изберете нијанса бои za текстил Pebeo 7A
Цена without Tax : 330 мкд
Цена including Tax (18 %):
389 мкд

into the basket:
  парче  
ZjI2Mzc