Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Боја за текстил во спреј Fabric Mist 50 ml - изберете нијанса


        

Боја за текстил во спреј Fabric Mist 50 ml - изберете нијанса

боја за текстил

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT297
Производител: PENTART
Изберете нијанса боја за текстил во спреј Fabric Mist 50 ml
Цена without Tax : 106 мкд
Цена including Tax (18 %):
125 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZTIyN