Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Боја за текстил Pebeo Setacolor Opaque 45 ml


        

Боја за текстил Pebeo Setacolor Opaque 45 ml

боја за текстил Pebeo

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PBO295op
EAN code: PBO295op
Изберете нијанса на боја за текстил Pebeo Setacolor Opaque 45 ml
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

YmY3NTJhNW