Introduction » Нашите брендови » PENTART » Боја за текстил NEON 20 ml


        

Боја за текстил NEON 20 ml

неонска боја за текстил PENTART

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTTEXT-NEON-20ml
Производител: PENTART
Изберете нијанса на боја за текстил Neon PENTART - 20 ml
Цена without Tax : 81 мкд
Цена including Tax (18 %):
95 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Клиентите ги купуваат и овие производи

YjRlMj