Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Нашите брендови » PENTART » Боја за текстил NEON 20 ml


        

Боја за текстил NEON 20 ml

неонска боја за текстил PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTTEXT-NEON-20ml
Производител: PENTART
Изберете нијанса на боја за текстил Neon PENTART - 20 ml
Цена without Tax : 82 мкд
Цена including Tax (18 %):
97 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Клиентите ги купуваат и овие производи

ODJmMjNlM