Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Боја за текстил KREUL Javana Batik 70 g - изберете боја


        

Боја за текстил KREUL Javana Batik 70 g - изберете боја

боја KREUL Javana Batik 70 g

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL985
Производител: Kreul Germany
Изберете боја за текстил KREUL Javana Batik 70 g
Цена without Tax : 275 мкд
Цена including Tax (18 %):
325 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Клиентите ги купуваат и овие производи

NzE1OGE