Introduction » Хоби бои » Боја за текстил Amsterdam Textile Deco 50 ml - модро лилакова непроѕирна - 549


        

Боја за текстил Amsterdam Textile Deco 50 ml - модро лилакова непроѕирна - 549

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL0724_5491
Достава ГРАТИС: Со нарачка над 2000 мкд
EAN code: 8712079128852
Изберете боја Decorfin Textile
Цена without Tax : 211 мкд
Цена including Tax (18 %):
249 мкд

into the basket:
   

Одберете ја саканата нијанса

NzhjNzQyN