Introduction » Хоби бои » Боја за текстил Amsterdam Textile Deco 50 ml - медена - 225


        

Боја за текстил Amsterdam Textile Deco 50 ml - медена - 225

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL0724_2251
Достава ГРАТИС: Со нарачка над 2000 мкд
EAN code: 8712079374310
Изберете боја Decorfin Textile
Цена without Tax : 211 мкд
Цена including Tax (18 %):
249 мкд

Одберете ја саканата нијанса

NjIzODExO