Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за керамика » Боја со ефект на табла PENTART 230 ml - изберете нијанса


        

Боја со ефект на табла PENTART 230 ml - изберете нијанса

боја со ефект на табла PENTART Chalk Paint

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTCHALK-230
Производител: PENTART
Изберете нијанса на боја за табла PENTART - 230 ml
Цена without Tax : 270 мкд
Цена including Tax (18 %):
319 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

OTA2Y