Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за керамика » Боја со ефект на табла Pentart 100 ml - изберете нијанса


        

Боја со ефект на табла Pentart 100 ml - изберете нијанса

Боја со ефект на табла pentart

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTCHALK-100
Производител: PENTART
Изберете нијанса на боја за табла Pentart
Цена without Tax : 135 мкд
Цена including Tax (18 %):
159 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MGZjNTA