Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Боја за светол и темен текстил JAVANA 50 ml


        

Боја за светол и темен текстил JAVANA 50 ml

hobby бои

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL919
Производител: Kreul Germany
EAN code: KRL919
Изберете боја за светол и темен текстил JAVANA 50 ml
Цена without Tax : 211 мкд
Цена including Tax (18 %):
249 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

ZDNjZGE3M