Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби бои » Бои за стакло » Боја за стакло Pebeo Vitrail 45 ml


        

Боја за стакло Pebeo Vitrail 45 ml

сликање на стакло

 

Product no.: PBO050
Производител: PEBEO
EAN code: PBO050
Изберете нијанса на боја за стакло Vitrail 45 ml
Цена without Tax : 186 мкд
Цена including Tax (18 %):
219 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZGVmZGQ3Y