Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Боја за текстил NEON 50 ml - изберете нијанса


        

Боја за текстил NEON 50 ml - изберете нијанса

неонска боја за текстил PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTTEXT-NEON
Производител: PENTART
Изберете нијанса на боја за текстил Neon PENTART
Цена without Tax : 131 мкд
Цена including Tax (18 %):
155 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Клиентите ги купуваат и овие производи

ZjgxODFmO