Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Нашите брендови » PENTART » Боја за стакло и порцелан PENTART - 30 ml


        

Боја за стакло и порцелан PENTART - 30 ml

бои PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT213
Производител: PENTART
Изберете нијанса на боја за стакло и порцелан PENTART
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

ODUzM