Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Мастила и тушеви » Боја за печати 50g - изберете нијанса


        

Боја за печати 50g - изберете нијанса

боја за налив перо KOH-I-NOOR

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN1425
Производител: KOH-I-NOOR
Изберете боја за налив перо 50g
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

into the basket:
  парче  
NGRlZG