Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за керамика » Боја за керамика Pebeo Ceramic 45 ml


        

Боја за керамика Pebeo Ceramic 45 ml

Pebeo Ceramic

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PBO025
EAN code: PBO025
Изберете нијанса на боја за керамика Pebeo Ceramic 45 ml
Цена without Tax : 186 мкд
Цена including Tax (18 %):
219 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

OWUyZDFk