Introduction » Хоби бои » Боја со ефект Pebeo Fantasy Prisme 45 ml


        

Боја со ефект Pebeo Fantasy Prisme 45 ml

Pebeo Fantasy Prisme

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PBO166
EAN code: PBO166
Изберете нијанса на боја со ефект Pebeo Fantasy Prisme 45 ml
Цена without Tax : 160 мкд
Цена including Tax (18 %):
189 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZmQ4YzBm