Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Позлата и патина » Боја со ефект нa рѓа - 5 делен сет


        

Боја со ефект нa рѓа - 5 делен сет

сет бои со ефект нa рѓа PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: PNT29762
Производител: PENTART
EAN code: 5997412798241
Цена without Tax : 279 мкд
Цена including Tax (18 %):
329 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZTM0NzY