Introduction » Нашите брендови » PENTART » Боја со ефект на пукање - crackle effect 100 ml - Компонента 2


        

Боја со ефект на пукање - crackle effect 100 ml - Компонента 2

боја со ефект на пукање Рentart

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT2269
Производител: PENTART
Изберете нијанса на боја со ефект на пукање - Cracking System
Цена without Tax : 169 мкд
Цена including Tax (18 %):
199 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

ZjRjMjR