Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Бои за текстил кои се нанесуваат со прсти 150 ml MUCKI - изберете нијанса


        

Бои за текстил кои се нанесуваат со прсти 150 ml MUCKI - изберете нијанса

декоративен прибор KREUL

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL28400
Производител: Kreul Germany
Изберете боја за текстил Mucki
Цена without Tax : 321 мкд
Цена including Tax (18 %):
379 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NjJjOGY5