Introduction » Хартија за цртање » блокови хартија, цртежи » Блок за скицирање popPastel - изберете вид


        

Блок за скицирање popPastel - изберете вид

блок за ликовно KOH-I-NOOR

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN992
Производител: KOH-I-NOOR
Изберете школски блок Pastel
Цена without Tax : 414 мкд
Цена including Tax (18 %):
489 мкд
MmE1NTA