Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хартија за цртање » блокови хартија, цртежи » Блок за скицирање popPastel - изберете вид


        

Блок за скицирање popPastel - изберете вид

блок за ликовно KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN992
Производител: KOH-I-NOOR
Изберете школски блок Pastel
Цена without Tax : 431 мкд
Цена including Tax (18 %):
509 мкд

into the basket:
  парче  
NmQwM