Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хартија за цртање » блокови хартија, цртежи » Блок црна хартија Daler-Rowney Canford - изберете формат


        

Блок црна хартија Daler-Rowney Canford - изберете формат

блок од црна хартија

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DLR403355
Производител: Daler-Rowney
Изберете формат Блок со црна хартија Daler-Rowney Canford
Цена without Tax : 423 мкд
Цена including Tax (18 %):
499 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NDQxO