Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Бисерен медиум Sonnet за акрилни бои 75 ml


        

Бисерен медиум Sonnet за акрилни бои 75 ml

сликарски прибор St. Petersburg

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NVP46109957
Производител: Nevskaya Palitra
EAN code: 4690688004696
Вообичаена цена 389 мкд
Цена without Tax : 253 мкд
Цена including Tax (18 %):
299 мкд

into the basket:
  парче  
ODVmZjFj