Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Mолив за сенчење 12 x 147mm

молив за сенчење KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN9748012003PS
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539196525
Цена without Tax : 48 мкд
Цена including Tax (18 %):
57 мкд
NWFkMTYzO