Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Лакови, лепаци и структура » ART POTCH лак и лепак за декупаж полу мат 150 ml


        

ART POTCH лак и лепак за декупаж полу мат 150 ml

лак и лепак ART POTCH C-KREUL

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL48251
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798482510
Вообичаена цена 389 мкд
Цена without Tax : 304 мкд
Цена including Tax (18 %):
359 мкд

into the basket:
  парче  
ZmY1YmZiMG