Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Позлата и патина » Amsterdam боја со ефект на патина PATINA DECO 50ml


        

Amsterdam боја со ефект на патина PATINA DECO 50ml

ПАТИНА DECO

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL5524
Производител: Royal Talens
Изберете боја на патина Deco Amsterdam
Вообичаена цена 307 мкд
Цена without Tax : 177 мкд
Цена including Tax (18 %):
209 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

NzA3NDQ